top of page

✉️ info@koruhastanesi.com

  • Youtube
  • Instagram
kadın doğum ve jinekolog

KADIN DOĞUM

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz kadınların üreme organları sağlığı, riskli ve normal gebelik takibi, gebelik eğitimi, doğum, menopoz, osteoporoz, kısırlık, tüp bebek, cinsel hastalıklar, rahim ve yumurtalık kanserleri ve kistlerle ilgili her türlü tedavi hizmetlerini vermektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümüzde yer alan uzman doktorlar ve gelişmiş görüntüleme teknolojileri sayesinde tüm gebelik süreci etkili bir şekilde takip edilmektedir. Gebelik süresince ebeveynlere doğum öncesi ve doğum sonrası kontrolleri, bebek bakımı, rahat bir hamilelik geçirme gibi konularda uzman kadromuzla destek vermekteyiz.

İpek Hocamıza bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. Hamilelik ve doğum sürecinde en büyük destekçimizdi. Gayet profesyonel. Sezaryen doğum zor olur, acılı olur derlerdi inanmayın. 3 saate ayağa kalkıp ertesi gün bebeğime kendim baktım.

Elif Can Ü.  

İpek hocamdan çok memnun kaldım. İlgili, tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi. Bana kendimi rahat ve iyi hissettirdi.

Fatma K.  

İpek Hocam cana yakın , güler yüzlü ve içtenlikle karşılıyor. hastasına olan ilgisi hem muayene hem de telefonda gerekli aydınlatmayı yapıyor. mesleğinde çok başarılı doktorumuzdur. hayatında başarılar temenni ediyorum. saygılarımla

MUALLA D.  

bottom of page